Notowania

budownictwo
09.10.2019 10:51

Atal wprowadził do oferty 114 lokali w II etapie os. Nowe Miasto Jagodno

Atal wprowadził do sprzedaży 111 mieszkań i 3 lokale usługowe w II etapie wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Jagodno, podała spółka. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to I kwartał 2022 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Nowe Miasto Jagodno powstaje w południowej części Wrocławia, u zbiegu ulic Asfaltowej oraz Buforowej - w perspektywicznej i rozwijającej się dzielnicy Krzyki. Na drugi etap osiedla składają się dwa pięciopiętrowe budynki. Klienci mogą wybierać spośród 111 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 32,07 do 104,60 m2 i układach - od ustawnych kawalerek aż po czteropokojowe lokale. [...] W części parterowej inwestycji przewidziano trzy lokale usługowe, które wpłyną na podwyższenie komfortu życia w obrębie osiedla" - czytamy w komunikacie.

Pierwszy etap osiedla Nowe Miasto Jagodno składa się z trzech pięciopiętrowych budynków. W sprzedaży nadal jest 151 mieszkań.

Na wrocławskie portfolio dewelopera - poza projektem Nowe Miasto Jagodno - składa się szereg inwestycji. Niedawno do sprzedaży trafiły lokale na kameralnym osiedlu Atal Oporów, które powstaje przy ul. Cesarzowickiej. Dostępne są także mieszkania w wieloetapowej inwestycji Nowe Miasto Różanka powstającej w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Projekt tego osiedla obejmuje rewitalizację zabytkowego spichlerza i pozostałych zabudowań dawnego zespołu "Młyna Różanka". Dostępny jest także ostatni lokal usługowy w inwestycji Atal Nowe Żerniki II, która jest częścią osiedla modelowego. Na nabywców czekają także apartamenty inwestycyjne w Krakowskiej 37 - projekt powstaje w dzielnicy Krzyki, przypomniano.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz