Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Atomic Jelly zadebiutuje na rynku NewConnect we wtorek

0
Podziel się:

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji Atomic Jelly - spółki z Grupy PlayWay - na rynku NewConnect na wtorek, 9 lutego br., podała spółka.

Atomic Jelly zadebiutuje na rynku NewConnect we wtorek

"9 lutego dołączymy do grona spółek publicznych. Debiut na NewConnect jest dla nas bardzo ważnym etapem rozwoju. Na bieżąco śledzimy rynek gamedev i poszukujemy nowych dróg dynamicznego wzrostu działalności. Naszym celem jest budowanie portfolio atrakcyjnego dla miłośników gier komputerowych i podejmowanie działań, które wzmocnią naszą pozycję na rynku. Dołożymy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące dla inwestorów. Debiut na giełdzie umożliwi nam dotarcie do jeszcze większego grona odbiorców i w dalszej perspektywie ułatwi pozyskanie kapitału na realizację kolejnych projektów" - powiedział prezes Bartosz Rakowski, cytowany w komunikacie.

Studio pracuje aktualnie nad dwoma symulatorami, tzn. "Space Mechanic Simulator" oraz "Truck Mechanic: Dangerous Paths".

"Space Mechanic Simulator" to kosmiczna propozycja, której fabuła toczy się na orbitach Marsa, Ziemi i Księżyca. Do zadań graczy należeć będzie naprawa promów oraz stacji kosmicznej. "Truck Mechanic: Dangerous Paths" to natomiast zaawansowany symulator mechanika samochodowego z elementami gry eksploracyjnej oraz rozbudowanymi wątkami fabularnymi. Zadaniem graczy będzie pokonywanie niebezpiecznych dróg Ameryki Południowej, podano w materiale.

Wishlisty obu tytułów cały czas zwiększają się. Zarząd spółki liczy, że dynamika wzrostu zostanie zachowana.

"Obecnie dopracowujemy szczegóły w 'Space Mechanic Simulator' oraz 'Truck Mechanic: Dangerous Paths'. Obie gry wypuścimy na rynek jeszcze w tym roku. W trakcie dopracowywania projektów zbieramy cenny feedback odbiorców, aby w efekcie końcowym gracze otrzymali produkt o jak najwyższej jakości. Doskonałą okazją do zapoznania się z cenną opinią graczy jest aktualnie trwający Festiwal Gier Steam, podczas którego zaprezentowaliśmy dema obu naszych tytułów. Miło mi zaznaczyć, że obie produkcje cieszą się dobrymi opiniami i przyciągają sporą rzeszę fanów" - dodał Rakowski.

Atomic Jelly prowadzi działalność na rynku gier wideo. Celem spółki jest produkowanie i wydawanie oryginalnych gier na komputery, a w przyszłości także tworzenie i wydawanie portów istniejących oraz przyszłych gier na popularne platformy konsolowe, tj. PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)