Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Auto Partner rekomenduje wypłatę 0,02 zł dywidendy na akcję za 2018 r.

0
Podziel się:

Zarząd Auto Partner rekomenduje wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy spółki w kwocie 2 602 500 zł, tj. 0,02 zł na jedną akcję, podała spółka.

Auto Partner rekomenduje wypłatę 0,02 zł dywidendy na akcję za 2018 r.

"Pozostałą część zysku netto za rok obrotowy 2018 w kwocie 57 405 385,29 zł zarząd rekomenduje przeznaczyć na kapitał zapasowy spółki" - czytamy w komunikacie.

Rekomendując powyższy podział zysku, zarząd bierze pod uwagę konieczne nakłady na realizację celów strategicznych spółki w kolejnych latach, podano również.

Wniosek w sprawie podziału zysku zostanie przedstawiony do oceny radzie nadzorczej spółki na jej najbliższym posiedzeniu. Podejmując uchwałę w powyższym zakresie, walne zgromadzenie Auto Partner określi dzień, według którego ustala się listę akcjonariuszy uprawnionych do dywidendy, oraz termin wypłaty dywidendy, podsumowano.

Grupa Auto Partner jest importerem i dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych. Współpracuje z dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również dostawcami OEM z całego świata. Spółka jest notowana na GPW od 2016 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)