Notowania

handel detaliczny
13.08.2019 09:18

BAH ma umowę dilerską Jaguar i Land Rover na Pomorzu Zachodnim

Warszawa, 13.08.2019 (ISBnews) - British Automotive Polska - jednostka zależna British Automotive Holding (BAH) - zawarła umowę dilerską i serwisową Jaguar i Land Rover z Bońkowscy British Auto z siedzibą w Szczecinie, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
Land Rover Discovery i głębokość brodzenia (Fot: Land Rover)

"Na mocy umowy, począwszy od dnia 1 września 2019 r., BBA będzie w charakterze autoryzowanego dilera na terenie Szczecina prowadził sprzedaż i serwis samochodów Jaguar i Land Rover" - czytamy w komunikacie.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony, przy czym zarówno BAP, jak i BBA przysługuje prawo jej rozwiązania z zachowaniem 24-miesięcznego okresu wypowiedzenia, podano także.

"Zawarcie umowy jest kolejnym elementem realizacji planu rozwoju sieci dilerskiej i strategii umacniania pozycji marek Jaguar i Land Rover na krajowym rynku, zmierzającej do intensyfikacji działań sprzedażowych i marketingowych, realizacji standardów na najwyższym poziomie oraz maksymalnego wykorzystania potencjału rynku" - zaznaczono w informacji.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.

Tagi: handel detaliczny, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz