Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bank PBS i bank spółdzielcze z Grupy BS wdrożyły usługę Apple Pay  

0
Podziel się:

Banki spółdzielcze zrzeszone w Grupie BPS i Bank BPS udostępniły swoim klientom usługę Apple Pay - chroniący prywatność użytkownika sposób płacenia zbliżeniowo, podał bank.

Bank PBS i bank spółdzielcze z Grupy BS wdrożyły usługę Apple Pay  
bEExLOTF

"Bezpieczeństwo każdej transakcji Apple Pay zapewnia uwierzytelnienie za pomocą Face ID lub Touch ID, bądź też kodu. Apple Pay jest akceptowany wszędzie, gdzie istnieje możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych, tj. w sklepach spożywczych, aptekach, taksówkach, restauracjach, kawiarniach, sklepach detalicznych oraz w wielu innych punktach handlowo-usługowych. Użytkownicy mogą również dokonywać szybkich i wygodnych zakupów internetowych za pośrednictwem Apple Pay w aplikacjach lub w przeglądarce Safari na iPhone'ie, iPadzie i komputerze Mac, bez konieczności zakładania nowych kont lub wielokrotnego wprowadzania danych dotyczących płatności i dostawy" - czytamy w komunikacie.

Za pomocą usługi można też dokonywać płatności w aplikacjach zainstalowanych w Apple Watch.

Płatności dokonywane przy użyciu Aplikacji Wallet traktowane są analogicznie jak płatności klasyczną kartą, dzięki czemu klienci zachowują prawo do wszystkich benefitów wynikających z płacenia kartami Mastercard i Visa, podsumowano.

bEExLOTH

Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS) działa na polskim rynku od 1992. Zrzeszając 328 banków spółdzielczych tworzy największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Grupa, która specjalizuje się w obsłudze samorządów, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego, handlu, rzemiosła i turystyki posiada ponad 2,3 tys. placówek, z dostępem do ponad 2,2 tys. bezprowizyjnych bankomatów w całej Polsce dla swoich klientów.

bEExLOUi
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)