Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Bank Pekao przygotował ofertę Pożyczki Ekspresowej online dla klientów MŚP

0
Podziel się

Bank Pekao przygotował propozycję Pożyczki Ekspresowej SMEX dla małych i średnich firm z uproszczonymi procedurami i zdalną obsługą, podał bank.

Bank Pekao przygotował ofertę Pożyczki Ekspresowej online dla klientów MŚP
bEqFwcsB

"Dla Pekao priorytetem jest szybkie wsparcie działalności klientów MŚP, dlatego bank nie wymaga przedstawienia dokumentów finansowych oraz dodatkowych zabezpieczeń w procesie uzyskania pożyczki. Finansowanie będzie zabezpieczone gwarancjami de minimis, a klient nie poniesie kosztów związanych z tymi gwarancjami" - czytamy w komunikacie.

Możliwość skorzystania z oferty Pożyczki Ekspresowej SMEX mają klienci banku wybrani na podstawie zaawansowanych metod oceny zdolności kredytowej opartych na rozwiniętej analityce danych i sztucznej inteligencji. Pożyczka jest skierowana do klientów, którzy dokonują transakcji za pośrednictwem banku i do tej pory nie korzystali z finansowania, podano również.

Klient ma możliwość podpisania umowy w bezpieczny sposób online - za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao Biznes24 - i uzyskania do 750 tys. zł.

bEqFwcsD

Bank Pekao jest częścią grupy PZU - największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktywa razem banku wyniosły 203,32 mld zł na koniec 2019 r.

bEqFwcte
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)