Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

BIK udostępniło bieżący dostęp do historii kredytowej poprzez aplikację Mój BIK

0
Podziel się

Biuro Informacji Kredytowej (BIK) udostępniło bieżący dostęp do historii kredytowej poprzez aplikację Mój BIK, podał BIK.

BIK udostępniło bieżący dostęp do historii kredytowej poprzez aplikację Mój BIK
bDHEmPSJ

"Uruchomiliśmy aplikację Mój BIK, ponieważ chcemy być z naszą ofertą jeszcze bliżej klientów. Coraz więcej osób chce mieć informacje szybko, 'tu i teraz'. Aplikacja Mój BIK odpowiada na tę potrzebę. Wystarczy sięgnąć po swój smartfon, by niezależnie od tego, gdzie się jest, kontrolować swoje finanse. Myślę, że aplikacja Mój BIK jest przydatna dla wszystkich osób, które już spłacają swoje kredyty i pożyczki, a jest to 15 milionów Polaków. Oprócz tego nasza aplikacja pomaga chronić się przed wyłudzeniami - tym powinni być zainteresowani wszyscy dorośli Polacy" - powiedział dyrektor Departamentu Rynku Detalicznego BIK Marcin Gozdek, cytowany w komunikacie.

Głównym założeniem aplikacji Mój BIK jest bieżący dostęp do swojej historii kredytowej i sprawdzi swoją ocenę punktową BIK (tzw. scoring)" - czytamy w komunikacie.

W wariancie rozszerzonym oferty mobilnej klient zyskuje praktycznie nielimitowany dostęp do Raportu BIK, podano również.

bDHEmPSL

"Aktualny Raport BIK umożliwia skorzystanie z Analizatora Kredytowego BIK - narzędzia do oceny szans na kredyt. Analizator bierze pod uwagę nie tylko dochody i wydatki, tak jak inne kalkulatory kredytowe. Jako jedyne narzędzie tego typu uwzględnia również historię kredytową w BIK - tak, jak robią to banki. Aplikacja Mój BIK pomaga też chronić się przed wyłudzeniami na skradzione dane. W obu wariantach oferty dostępne są Alerty BIK: powiadomienia 24/7 o próbach wyłudzenia i opóźnieniach w spłacie kredytów i pożyczek. W aplikacji można też zastrzec swój dokument tożsamości oraz włączyć Zastrzeżenie Kredytowe" - czytamy dalej.

bDHEmPTm
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(0)