Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bloober Team ma umowę o współpracy z Epic Games

0
Podziel się:

Bloober Team podpisał umowę z Epic Games, czołowym amerykańskim producentem gier, technologii i zarządzającym sklepem Epic Store, podała spółka. Na podstawie umowy spółka uzyskała niestandardowe warunki licencji dotyczącej silnika Unreal Engine 4 dla wielu tytułów gier Bloober Team.

Bloober Team ma umowę o współpracy z Epic Games
bEDhXGth

"Tworzymy coraz bardziej zaawansowane technologicznie projekty, a w ramach prac badawczych doszliśmy do przekonania, że wizja tego co chcemy robić w przyszłości będzie najlepiej realizowana właśnie przez Unreal Engine. W ramach współpracy z pewnością będziemy starali się wymieniać wzajemnie wiedzą i rozwiązaniami. Produkcje, którymi zajmiemy się podczas ścisłej, długofalowej współpracy na pewno zrobią ogromne wrażenie na graczach. 'The Medium' jako pierwsze pokaże, co może powstać w ramach kooperacji giganta technologicznego i developera, który innowacje ma wpisane w swoje DNA" - powiedział prezes Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

Długoterminowa współpraca z Epic Games to kolejny krok spółki na drodze do uzyskania wiodącej roli na rynku gier z gatunku horror. W tym roku Bloober Team podpisał już min. umowę z Microsoftem, na którego nową konsolę Xbox Series X trafi "The Medium", oraz z Platige Image, które będzie odpowiadało za przygotowanie animacji do nowej produkcji spółki, podkreślono w materiale.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

bEDhXGtK
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)