Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Booksy współpracuje z Elektrownią Powiśle, rozmawia z sieciami i samorządami

1
Podziel się

Warszawa, 22.05.2020 (ISBnews/ISBtech.pl) - Booksy nawiązało współpracę z warszawskim centrum Elektrownia Powiśle, zakłada pozyskanie kolejnej instytucji finansowej w najbliższym czasie, a także rozmawia z lokalnymi samorządami i sieciami handlowymi, poinformował ISBtech rzecznik Booksy Marcin Gruszka.

Booksy współpracuje z Elektrownią Powiśle, rozmawia z sieciami i samorządami
bEqWBXPF

"Umowy z kolejnym bankiem można spodziewać się w najbliższym czasie. Bardzo obiecująco wygląda temat lokalnych samorządów. Rozmawiamy także z sieciami handlowymi. Dzieje się sporo ciekawego" - powiedział ISBtech Gruszka.

"Elektrownia Powiśle współpracuje z Booksy przy rezerwacji wizyt w strefie piękna Beauty Hall" - powiedział ISBtech Dariusz Domański, partner White Star Real Estate - inwestora nowo otwartego obiektu handlowego na stołecznym Powiślu.

Zaznaczył, że Beauty Hall to innowacyjna, pierwsza w Polsce przestrzeń dedykowana urodzie, która na 1 500 m2 skupia ponad 300 usług beauty&wellness.

bEqWBXPH

"W Elektrowni Powiśle chcemy oferować klientom nie tylko wrażenia zakupowe i architektoniczne, ale też możliwość połączenia ich z nowoczesnymi technologiami. Booksy to najbardziej innowacyjna platforma rezerwacji usług beauty&wellness, a Elektrownia Powiśle to miejsce, które łączy ponad 100-letnią historię z nowoczesnością i nowymi technologiami" - dodał Domański.

Wcześniej BNP Paribas Bank Polska umożliwił klientom za pomocą aplikacji Booksy umówienie wizyty w 100 wytypowanych placówkach. BNP Paribas BP podał, że jest pierwszym bankiem na świecie, który wchodzi we współpracę z twórcami tej aplikacji.

Jeśli udogodnienie spotka się z pozytywną reakcją klientów, Bank BNP Paribas będzie rozwijać współpracę z Booksy. W planach jest objęcie usługą pozostałych oddziałów i dodanie możliwości umawiania spotkań z doradcami o innych specjalizacjach.

Booksy to jeden z najszybciej rozwijających się polskich startupów na świecie, wcześniej jako marketplace w branży beauty, a obecnie wchodzący w nowe segmenty rynku. Aplikacja Booksy do rezerwacji wizyt dostępna jest na telefonach z systemami Android oraz iOS.

bEqWBXPN

Sebastian Gawłowski

bEqWBXQi
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Prof Artur Ni...
rok temu
Jednak czy rzemieślnicy pracujący w pocie czoła którzy zdobywali fach wiele lat lub dekad będą chcieli dzielić sie zyskami w imie tzw. postępu (nie mylic z podstępem...)