Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

BOŚ Bank udostępnił klientom aplikację mobilną BOŚBank24

1
Podziel się

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) udostępnił swoim klientom aplikację mobilną BOŚBank24, podał bank. To kolejny krok w rozwoju bankowości elektronicznej BOŚ.

BOŚ Bank udostępnił klientom aplikację mobilną BOŚBank24
bErAuwkB

"Aplikacja mobilna BOŚBank24 pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji bankowości internetowej, w tym umożliwia potwierdzanie płatności dokonywanych na komputerze. Dzięki temu operacje finansowe mogą być jeszcze wygodniej i bezpieczniej autoryzowane.

Dedykowana klientom BOŚ aplikacja pozwala na szerokie wykorzystanie możliwości urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet" - czytamy w komunikacie.

Użytkownicy BOŚBank24 otrzymają dostęp do następujących udogodnień:

bErAuwkD

o sprawdzania salda bez konieczności logowania,

o powiadomień PUSH, ułatwiających obsługę aplikacji i pozwalających na pełniejsze kontrolowanie finansów,

o autoryzowania zleconych operacji "mobilnie" - bez konieczności korzystania z SMS-ów,

o logowania biometrycznego poprzez odcisk palca lub face ID (jeżeli urządzenie na to pozwala) bądź za pomocą numeru PIN, wskazano również.

bErAuwkJ

"Dla wielu klientów bankowość mobilna to podstawowy sposób komunikacji z bankiem. Realizując naszą strategię rozwoju, do szerokiej palety produktów finansowania ekologii dodajemy możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi bankowości mobilnej. Mamy nadzieję, że aplikacja spotka się z uznaniem klientów BOŚ" - powiedział wiceprezes BOŚ Jerzy Zań, cytowany w komunikacie.

Aplikacja mobilna BOŚBank24 będzie systematycznie udoskonalana i rozwijana. 1 czerwca 2020 r. BOŚ podpisał umowę z Polskim Standardem Płatności, dzięki której klienci BOŚ otrzymają dostęp do funkcji usprawniających dokonywanie płatności internetowych i mobilnych, podsumowano.

Akcje Banku Ochrony Środowiska od 1997 roku są notowane na rynku podstawowym GPW. W skład grupy wchodzi również Dom Maklerski BOŚ S.A. Aktywa razem banku wyniosły 18,49 mld zł na koniec 2019 r.

bErAuwle
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
mr
rok temu
Wczas :) Obudzili się. Gdzie pociąg? Odjechał???