Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
01.07.2020 12:59

Compensa TU na Życie wprowadza ubezpieczenie połączone m.in. z inwestycją w UFK

Compensa TU na Życie z Vienna Insurance Group wprowadza do sprzedaży ubezpieczenie Compensa Maxima - połączenie ubezpieczenia na życie i dożycie, inwestycji w fundusze kapitałowe oraz szerokiej oferty ryzyk dodatkowych. Obejmują one ochronę życia i zdrowia przyszłych klientów, chronią także przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pixabay)

"W Compensie Maximie łączymy wiele elementów i robimy to w sposób, który jest dla polskiego rynku unikatowy. Chcemy tym produktem mocniej niż dotychczas zaznaczyć naszą obecność w segmencie życiowym. Wierzę, że nam się to uda, bo naszym ubezpieczeniem precyzyjnie odpowiadamy na wyzwania, które są dziś tak ważne dla Polaków i o których przypomniała nam pandemia koronawirusa. To przede wszystkim konieczność wielokierunkowego zabezpieczenia zdrowia i finansów na niepewną przyszłość" - powiedział członek zarządu Compensy Życie Konrad Kluska, cytowany w komunikacie.

Ubezpieczenie pozwala klientom zabezpieczyć siebie i najbliższych na niemal każdym etapie życia i w wielu różnych obszarach jednocześnie, zaznaczono.

"Klienci z jednej strony zapewnią sobie finansowy parasol w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach, a z drugiej bez zbędnego ryzyka zadbają o stabilne finanse w przyszłości. Co ważne, te elementy są bazą, którą można elastycznie rozszerzać, ponieważ dajemy klientom największy na rynku wybór umów dodatkowych. Wierzymy, że dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji ubezpieczenia uda nam się przekonać do gromadzenia kapitału także osoby, które z różnych względów unikały do tej pory tego rodzajów produktów finansowych" - dodał Kluska.

Podstawowy zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o kompleksową ochronę życia i zdrowia w ramach 17 opcji dodatkowych. Klienci mogą liczyć na świadczenia związane m.in. z poważnymi zachorowaniami, nieszczęśliwym wypadkiem, utratą zdolności wykonywania zawodu czy pobytem w szpitalu. Jedną z najważniejszych cech ubezpieczenia jest możliwość rozszerzenia go o organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą. Compensa Życie zapewnia międzynarodowy dostęp do konsultacji obejmujących zakresem: onkologię, neurochirurgię, transplantologię i kardiochirurgię, podano także.

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, wiodącego specjalistycznego koncernu ubezpieczeniowego w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach. Akcje VIG są notowane na giełdzie w Austrii oraz w Czechach. W Polsce Vienna Insurance Group jest także większościowym akcjonariuszem spółek: Compensa TU S.A. VIG, InterRisk TU S.A. VIG oraz Vienna Life TU na Życie S.A. VIG.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-07-2020

PaulW zakresie inwestycyjnej części dostępne są fundusze kilkunastu różnych czołowych instytucji finansowych. Po stronie klienta brak jest jakichkolwiek … Czytaj całość

04-07-2020

KarolinaAVIVA ma takie rozwiązania już od roku. Ciekawa jestem szczegółów, zwłaszcza tych inwestycyjnych...

Rozwiń komentarze (2)