Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
05.03.2020 11:19

Crowdway zakłada, że wesprze oferty do 18 spółek na 25 mln zł do końca roku

Crowdway.pl zakłada, że do końca 2020 roku będzie wspierać oferty dla 15-18 spółek, na łączną kwotę ponad 25 mln zł, poinformował ISBnews prezes Jakub Niestrój.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Obecnie w ramach ofert skierowanych do szerokiego kręgu inwestorów, wspieramy kampanie spółek Setka i Tenczynek Bezalkoholowe. Na podstawie zawartych już umów oraz prowadzonych rozmów z emitentami zakładamy, że do końca 2020 roku Crowdway.pl będzie wspierać oferty dla 15-18 spółek, na łączną kwotę ponad 25 mln zł" - powiedział ISBnews Niestrój.

"Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego nie planujemy zwiększenia liczby kampanii ponad ten zakres" - dodał prezes Crowdway.

Na początku roku podano, że QValue, dom finansowy Vortune Equity i Crowdway.pl stworzyły holding Vortune Equity Group, który będzie rozwijał ofertę produktów dla inwestorów i umożliwi biznesom pozyskanie kapitału na rozwój.

Crowdway podawał na początku roku, że na swoim koncie ma informowanie o największych w Polsce zbiórkach realizowanych przez spółki szybkiego wzrostu i startupy, o łącznej wartości ponad 25 mln zł, w tym krajowe rekordy z markami Tenczynska Okovita, PINTA Barrel Brewing, Doctor Brew.

Sebastian Gawłowski

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz