Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

DataWalk będzie współpracował z Comp przy wdrożeniu dla polskiej Policji

0
Podziel się

DataWalk zawarł umowę z Comp w ramach realizacji współpracy z Komendą Główną Policji, podała spółka. Umowa dotyczy sprzedaży licencji wieczystej oraz realizacji usług wdrożeniowo-szkoleniowych w zakresie pełnego produkcyjnego wykorzystania platformy DataWalk w charakterze centralnego Systemu Informacji Operacyjnej Policji.

DataWalk będzie współpracował z Comp przy wdrożeniu dla polskiej Policji
bEgwEaTF

"Podpisanie umowy ma pozytywny wpływ na umocnienie pozycji konkurencyjnej grupy kapitałowej emitenta, co może przekładać się w przyszłości na polepszenie sytuacji gospodarczej i finansowej emitenta oraz perspektywy jego rozwoju" - czytamy w komunikacie.

DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

Comp jest integratorem systemów IT oraz dostawcą rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Grupa buduje też pozycję największego producenta urządzeń fiskalnych w Polsce i w Europie. Od stycznia 2005 r. akcje spółki są notowane na GPW.

bEgwEaUi
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)