Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

DataWalk ma zamówienie na sprzedaż licencji w Meksyku

0
Podziel się:

DataWalk Inc. - spółka zależna DataWalk - otrzymała zamówienie z Procurador Fiscal de la Federacion w Meksyku na sprzedaż licencji wieczystej w zakresie pełnego produkcyjnego wykorzystania platformy analitycznej DataWalk, podała spółka.

DataWalk ma zamówienie na sprzedaż licencji w Meksyku
bECzzAwl

"Zarząd spółki uznał fakt otrzymania zamówienia za informację poufną, ponieważ istnieją przesłanki, że pozyskane zamówienie może mieć pozytywny wpływ na przyszłą sytuację finansową i pozycję konkurencyjną grupy kapitałowej emitenta w Ameryce Północnej" - czytamy w komunikacie.

DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

bECzzAwO
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)