Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
DSŁ
|
aktualizacja

Debiut na GPW. Kurs akcji Brand24 na plusie

0
Podziel się

Technologiczna spółka Brand24 awansowała do giełdowej ekstraklasy. Jej akcje zadebiutowały na głównym rynku GPW. Dotychczas można było nimi handlować na NewConnect.

Debiut na GPW. Kurs akcji Brand24 na plusie.
Debiut na GPW. Kurs akcji Brand24 na plusie.
bEiEijUB

Akcje spółki Brand24 zadebiutowały dzisiaj na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). Na otwarciu kurs akcji wzrósł wobec ceny odniesienia o 3,13 proc. i wyniósł 33 zł.

Brand24 jest 429. spółką notowaną na głównym rynku oraz 7. debiutem na tym rynku w 2021 roku.

"Główny parkiet to dla nas naturalny krok w rozwoju spółki. To był dla nas w zasadzie główny plan od dnia zero, od debiutu na NewConnect. NewConnect miał być taką pomostową fazą" - powiedział prezes Michał Sadowski podczas uroczystości debiutu.

bEiEijUD

Brand24 jest właścicielem autorskiego narzędzia do ochrony reputacji i monitoringu treści w internecie. Narzędzie sprzedawane globalnie w modelu SaaS (ang. Software as a Service). Spółka ma dominującą pozycję na polskim rynku w swojej kategorii produktowej i z sukcesem komercjalizuje narzędzie na rynku globalnym. Z Brand24 korzystają zarówno duże światowe marki, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa zainteresowanie opiniami na swój temat w internecie.

bEiEijVe
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)