Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dekpol ma umowę na budowę bazy logistycznej dla Express Car Rental

0
Podziel się:

Dekpol podpisał umowę na budowę bazy logistycznej dla firmy Express Car Rental w Gdańsku, podała spółka.

Dekpol ma umowę na budowę bazy logistycznej dla Express Car Rental
bEExuUjp

"Dekpol, jako generalny wykonawca inwestycji, będzie odpowiedzialny za powstanie bazy logistycznej Express Car Rental. Projekt zakłada budowę jednokondygnacyjnego budynku biurowo-usługowego o powierzchni 600 m2 wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym. Powstanie także hala serwisowa z zapleczem technicznym o powierzchni ok. 180 m2, w której znajdzie się pięć stanowisk obsługi. Obiekt zostanie również wyposażony w automatyczną myjnię samochodową" - czytamy w komunikacie.

Dekpol będzie również odpowiedzialny za realizację zewnętrznej infrastruktury technicznej, w tym placów manewrowych o łącznej powierzchni przekraczającej 7 000 m2 oraz instalacji technicznych (wodociągowa, kanalizacja bytowa, kanalizacja deszczowa, gazowa i energetyczna). Kontrakt zakłada także wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem terenu, w tym montaż oświetlenia i aranżację zieleni, podano także.

Planowane zakończenie budowy ma nastąpić za pół roku. Na inwestycji swoją działalność będą prowadziły również firmy Autopunkt Samochody Używane oraz Spec-Box Serwis Motoryzacyjny. Wszystkie podmioty należą do polskiej grupy kapitałowej Holding 1, która działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Baza będzie mieścić się przy ul. Budowlanych w Gdańsku, czytamy dalej.

bEExuUjr

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Dekpolu sięgnęły 837 mln zł w 2018 r.

bEExuUjS
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)