Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dom Development rozpoczął przekazywanie lokali w inwest. Marina Mokotów i Wilno

1
Podziel się:

Dom Development rozpoczął zgodnie z planem wydawanie kluczy na dwóch warszawskich osiedlach: Marina Mokotów i Wilno, podała spółka. Otwarty został także 2-hektarowy park dostępny dla mieszkańców nowego etapu Mariny Mokotów.

Dom Development rozpoczął przekazywanie lokali w inwest. Marina Mokotów i Wilno
bEskJWPp

"Rozpoczęliśmy przekazywanie mieszkań na kolejnych warszawskich inwestycjach: Marina Mokotów i Wilno. Planowaliśmy oddać pierwsze lokale na tych osiedlach w maju bieżącego roku. Dziś możemy poinformować, że pomimo wyzwań związanych z pandemią ten termin został dotrzymany. Podtrzymujemy też nasz całoroczny plan przekazań. Jesteśmy deweloperem z ponad 24-letnim doświadczeniem, którego wyróżnia stabilność finansowa, wiarygodność i terminowość przekazań. Te czynniki są szczególnie ważne dla klientów w obecnym otoczeniu rynkowym" - powiedział dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu w Dom Development Jerzy Bieniewski, cytowany w komunikacie.

Przekazywany aktualnie etap inwestycji Marina Mokotów to dwa 6- i 7-piętrowe budynki, w których powstało łącznie 215 apartamentów i 7 lokali usługowych. W ofercie pozostało ok. 30 gotowych apartamentów, w tym część z bezpośrednim widokiem na park. Druga inwestycja, na której rozpoczęto wydawanie kluczy to kolejny fragment znanego, wieloetapowego osiedla Wilno. Przekazywane lokale znajdują się w czterech 3-piętrowych budynkach, w których powstały łącznie 162 mieszkania w segmencie popularnym, wskazano również.

"Marina Mokotów to prestiżowy projekt z segmentu premium, otoczony zielenią, w tym specjalnie stworzonym dla mieszkańców parkiem. W sprzedaży pozostało ok. 30 apartamentów, część z bezpośrednim widokiem na park. Wilno jest z kolei wieloetapowym projektem z segmentu popularnego, który zdobył ogromną popularność wśród klientów. Starannie zaprojektowane części wspólne, otoczenie zieleni i własna stacja kolejowa przyciągają kolejnych mieszkańców" - podsumował Bieniewski.

bEskJWPr

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.

bEskJWPS
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Xxx
rok temu
To ten deweloper co proponuje rabaty po 50 tys zł bo mieszkania mu nie schodza