Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
DSŁ
|
aktualizacja

Enter Air ma umowę czarteru z Rainbow Tours. Kontrakt na 31 mln dolarów

2
Podziel się:

Rainbow Tours zabezpieczył loty dla swoich klientów. Podpisał umowę z Enter Air. Najpopularniejszymi kierunkami realizowanymi w ramach programu będą Grecja i Turcja, ale istotne miejsce zajmują w nim również Wyspy Kanaryjskie i Egipt.

Enter Air ma umowę czarteru z Rainbow Tours
Enter Air ma umowę czarteru z Rainbow Tours (Pixabay)

Enter Air sp. z o.o. - spółka zależna Enter Air - zawarła z Rainbow Tours umowę charteru (Air Charter Transport Agreement), dotycząca sprzedaży miejsc w samolotach wraz z załogą na sezon lato 2021 oraz zima 2021/22, o szacunkowej wartości 31 mln USD (117,8 mln zł), podały spółki.

"Umowa została zawarta na czas określony do dnia 30 kwietnia 2022 r. i reguluje zasady świadczenia przez Enter Air sp. z o.o. usług lotniczego przewozu osób i bagażu w przedmiotowym okresie. [...] Rozliczenia z tytułu przedmiotowej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów charterowych" - czytamy w komunikacie.

Najpopularniejszymi kierunkami realizowanymi w ramach programu będą Grecja i Turcja, ale istotne miejsce zajmują w nim również Wyspy Kanaryjskie i Egipt. Przez cały rok będzie realizowane połączenie do Mombasy w Kenii, podał przewoźnik.

"Podpisanie umowy przedłużającej naszą współpracę z Rainbow Tours, jednym z naszych długoletnich, stabilnych partnerów to kolejny pozytywny sygnał, który świadczy o tym, że wracamy do normalności. Za nami trudny rok, w którym wszyscy musieliśmy podjąć wiele działań mających na celu optymalne przygotowanie swojej działalności w nieznanych nam wcześniej warunkach. Tym bardziej cieszy, że wracamy praktycznie na wszystkie kierunki wykonywane dla Rainbow Tours przed pandemią" - skomentował członek zarządu i dyrektor handlowy Andrzej Kobielski, cytowany w komunikacie Enter Air.

Rainbow Tours to operator turystyczny zajmujący się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, biletów lotniczych, autokarowych, promowych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2007 r.

Enter Air jest największą prywatną linią lotniczą działającą w Polsce. Linia przewiozła w Polsce w 2019 r. 2,5 mln pasażerów. Jest notowana na GPW od 2015 roku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Pasazer zlany...
3 lata temu
Lecilem wczoraj z kilkunastoma pijakami na kanary .5 godzin bez maseczek brak reakcji ze strony zslogi pokladowej . W czasie lotu najbardziej pijanym sprzedano kilkadziesiat butrleczek wódeczki .Wcale nie egzekwowano przepisoe ant covid oraz podlewano troskliwie pijacka imprezke. Zysk sievliczy, jak powiedziala mi stewardesa jak pije to nie trzeba miec maski tzn. ani razu przez 5 godzin abjak ktos zwra uwage zalodze pokladowej to tylko przez maseczke !!!!!
Krzysztof
3 lata temu
Nie polecam firmy enter air. W drodze powrotnej został uszkodzony bagaż żony,spisano na lotnisku protokół z numerem bagażu,złożono reklamację w terminie,po prawie 2 latach od złożenia reklamacji brak jakiejkolwiek odpowiedzi,dodzwonić się nie idzie... już nigdy z Wami nie polecę,nawet za darmo!!!