Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
24.03.2020 14:08

Fully-Verified zamknął rundę finansowania na globalną ekspansję

Fully-Verified, oferujący usługi weryfikacji tożsamości przy użyciu wideo, pozyskał nową rundę finansowania, prowadzoną przez fundusz inwestycyjny Pomerangels, Krystiana Stypułę (założyciela Home.pl) i Samuli'ego Koski-Lamii (BLStream/Intive, Qvistorp, Lavinium Holdings). Celem tej rundy jest wzmocnienie pozycji firmy na globalnym rynku weryfikacji tożsamości i usług KYC, a także ekspansja na nowe, wschodzące rynki, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Weryfikacja tożsamości w Fully-Verified jest wspierana przez technologię automatycznego rozpoznawania i weryfikacji dokumentów, która obsługuje ponad 7700 dokumentów z ponad 200 krajów i wykorzystuje rozpoznawanie twarzy, machine learning, sztuczną inteligencję / AI, sprawdzanie baz osób eksponowanych politycznie, a przede wszystkim jest prowadzona przez przeszkolonych specjalistów od weryfikacji. Dzięki realizacji procesu weryfikacji na żywo i przy użyciu wideo, klienci mogą korzystać z pełnej przejrzystości procesu, w którym cała procedura jest rejestrowana na wideo, a wszystkie szczegóły są automatycznie przesyłane za pośrednictwem interfejsu API" - czytamy w komunikacie.

"Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że docenili nasi nowi inwestorzy, szczególnie w trudnych czasach, jakie widzimy dzisiaj z powodu epidemii koronawirusa. Ta inwestycja pomoże nam dotrzeć do większej liczby osób i świadczyć nasze usługi KYC szerzej, tak aby zaspokoić szybko rosnące zapotrzebowanie na usługi online w zakresie weryfikacji tożsamości i compliance" - powiedział CEO Łukasz Kwiatkowski, cytowany w komunikacie.

Managing partner w Pomerangels Tomasz Łasecki zwrócił uwagę, że rynek zdecydowanie potrzebuje rozwiązań, które zwiększą zaufanie uczestników przy zdalnym świadczeniu usług.

"W technologii Fully Verified, a przede wszystkim w zespole dostrzegliśmy bardzo duży potencjał. Firma już teraz obsługuje klientów z różnych stron świata. Pracujemy razem by zdobywać nowe rynki i zwiększyć rozpoznawalność" - powiedział Łasecki, cytowany w komunikacie.

"Fully Verified ma potencjał do skalowania swojej działalności i oferowania rozwiązań, które są dzisiaj poszukiwane na rynku przez dynamicznie zmieniający się sektor finansowy i pokrewne. Upatrujemy w tym szansy na zbudowanie liczącego się gracza, którego rozwiązania i procedury będą dla rynku wzorem i standardem" - powiedział Krystian Stypuła, także cytowany w komunikacie.

Fully-Verified świadczy wachlarz usług KYC, od pełnej wideoweryfikacji - gdzie użytkownik łączy się na żywo ze specjalistą od weryfikacji, do automatycznych weryfikacji tożsamości na wideo, gdzie użytkownik może samodzielnie przejść całą procedurę.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz