Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Fundusze zarządzane przez PKO TFI przekroczyły 5% głosów na WZA PCM

0
Podziel się

Fundusze inwestycyjne zarządzane przez PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (PKO TFI) przekroczyły próg 5% ogólnej liczby głosów w spółce Prime Car Management (PCM), podała spółka.

Fundusze zarządzane przez PKO TFI przekroczyły 5% głosów na WZA PCM
bDYeoeJh

PKO TFI przed zmianą udziału posiadał 590 596 akcji PCM, dających 4,959% udziału w kapitale zakładowym i uprawniających do takiego samego udziału w ogólnej liczbie głosów. Po zmianie udziału liczba akcji wynosi 807 951, co daje 6,784% udziału w kapitale zakładowym i uprawnia do takiego samego udziału w ogólnej liczbie głosów, podano.

Jednocześnie poinformowano, że PKO Parasolowy - fundusz inwestycyjny otwarty, zarządzany przez PKO TFI, również przekroczył próg 5% głosów w PCM.

Przed zmianą udziału posiadał 590 596 akcji PCM, dających 4,959% udziału w kapitale zakładowym i uprawniających do takiego samego udziału w ogólnej liczbie głosów. Po zmianie udziału liczba akcji wynosi 739 224, co daje 6,207% udziału w kapitale zakładowym i uprawnia do takiego samego udziału w ogólnej liczbie głosów, podano również.

bDYeoeJj

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management. Jednostką dominująca grupy jest notowana na GPW od 2014 r. Prime Car Management (PCM).

bDYeoeJK
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)