Notowania

finanse
19.04.2019 12:25

Fundusze zarządzane przez PKO TFI przekroczyły 5% głosów na WZA PCM

Fundusze inwestycyjne zarządzane przez PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (PKO TFI) przekroczyły próg 5% ogólnej liczby głosów w spółce Prime Car Management (PCM), podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

PKO TFI przed zmianą udziału posiadał 590 596 akcji PCM, dających 4,959% udziału w kapitale zakładowym i uprawniających do takiego samego udziału w ogólnej liczbie głosów. Po zmianie udziału liczba akcji wynosi 807 951, co daje 6,784% udziału w kapitale zakładowym i uprawnia do takiego samego udziału w ogólnej liczbie głosów, podano.

Jednocześnie poinformowano, że PKO Parasolowy - fundusz inwestycyjny otwarty, zarządzany przez PKO TFI, również przekroczył próg 5% głosów w PCM.

Przed zmianą udziału posiadał 590 596 akcji PCM, dających 4,959% udziału w kapitale zakładowym i uprawniających do takiego samego udziału w ogólnej liczbie głosów. Po zmianie udziału liczba akcji wynosi 739 224, co daje 6,207% udziału w kapitale zakładowym i uprawnia do takiego samego udziału w ogólnej liczbie głosów, podano również.

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management. Jednostką dominująca grupy jest notowana na GPW od 2014 r. Prime Car Management (PCM).

Tagi: finanse, bankowość, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz