Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
05.06.2020 11:08

GPW zawiesiła obrót akcjami MZN Property w związku ze squeeze outem

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) zdecydował o zawieszeniu obrotu na głównym rynku akcjami spółki MZN Property, w związku z przekazanym zawiadomieniem o zamiarze ogłoszenia przymusowego wykupu akcji, podała Giełda.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Giełdy postanawia, co następuje: 1) zlecenia maklerskie na akcje spółki MZN Property S.A., przekazane na giełdę, a niezrealizowane do dnia 4 czerwca 2020 r. (włącznie), tracą ważność; 2) zlecenia maklerskie na akcje spółki MZN Property S.A., począwszy od dnia 5 czerwca 2020 r., nie będą przyjmowane" - czytamy w komunikacie.

Akcjonariusze większościowi spółki MZN Property zawarli porozumienie i przekroczyli łącznie próg 95% ogólnej liczby głosów. Wobec tego Ringier Axel Springer Media AG żąda od wszystkich pozostałych akcjonariuszy spółki, innych niż akcjonariusze większościowi, sprzedaży wszystkich posiadanych przez nich akcji spółki po 1,97 zł za jedną akcję. Przymusowy wykup rozpocznie się 5 czerwca 2020 r., dzień wykupu został ustalony na 10 czerwca.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz