Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GPW zawiesiła obrót akcjami MZN Property w związku ze squeeze outem

0
Podziel się

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) zdecydował o zawieszeniu obrotu na głównym rynku akcjami spółki MZN Property, w związku z przekazanym zawiadomieniem o zamiarze ogłoszenia przymusowego wykupu akcji, podała Giełda.

GPW zawiesiła obrót akcjami MZN Property w związku ze squeeze outem
bErxOyJh

"Zarząd Giełdy postanawia, co następuje: 1) zlecenia maklerskie na akcje spółki MZN Property S.A., przekazane na giełdę, a niezrealizowane do dnia 4 czerwca 2020 r. (włącznie), tracą ważność; 2) zlecenia maklerskie na akcje spółki MZN Property S.A., począwszy od dnia 5 czerwca 2020 r., nie będą przyjmowane" - czytamy w komunikacie.

Akcjonariusze większościowi spółki MZN Property zawarli porozumienie i przekroczyli łącznie próg 95% ogólnej liczby głosów. Wobec tego Ringier Axel Springer Media AG żąda od wszystkich pozostałych akcjonariuszy spółki, innych niż akcjonariusze większościowi, sprzedaży wszystkich posiadanych przez nich akcji spółki po 1,97 zł za jedną akcję. Przymusowy wykup rozpocznie się 5 czerwca 2020 r., dzień wykupu został ustalony na 10 czerwca.

bErxOyJK
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)