Notowania

technologie
30.08.2019 09:52

Grupa CD Projekt kontynuuje zamknięte beta testy aplikacji GOG Galaxy 2.0

GOG z grupy CD Projekt kontynuuje zamknięte beta testy aplikacji GOG Galaxy 2.0, wynika z komunikatu spółki.

Podziel się
Dodaj komentarz
Grupa CD Projekt kontynuuje zamknięte beta testy aplikacji GOG Galaxy 2.0

"Pierwsza połowa roku była bardzo intensywna dla GOG-a. Zaprezentowana została aplikacja GOG Galaxy 2.0, która ma umożliwić graczom połączenie w jedną bibliotekę wszystkich posiadanych gier, osiągnięć oraz komunikację ze znajomymi, niezależnie od platform na których grają. Obecnie prowadzone są zamknięte beta testy aplikacji" - czytamy w komunikacie.

W lipcu prezes Adam Kiciński poinformował, że CD Projekt ocenia, że początek GOG Galaxy 2.0 jest "bardzo obiecujący" a jeżeli gracze zaakceptują to rozwiązanie, "przełoży się to na korzyści dla grupy".

Wcześniej CD Projekt podał, że rozpoczął beta testy GOG Galaxy 2.0, który ma połączyć gry użytkownika z różnych platform w jedną listę i wszystkich przyjaciół w jednej aplikacji. Po połączeniu GOG Galaxy 2.0 z innymi platformami, aplikacja zaimportuje wszystkie gry do jednej biblioteki. Użytkownik będzie mieć podgląd aktywności znajomych z połączonych platform i widzieć ich status online z ochroną danych. CD Projekt liczy, że GOG Galaxy 2.0 będzie zwiększał sprzedaż GOG przy wzroście użytkowników platformy.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo, cd projekt
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz