Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Grupa Citi głównym najemcą Centaurusa w Olsztynie, chce zwiększyć zatrudnienie

0
Podziel się

Citibank Europe wynajęło większość powierzchni (10 tys. m2) w części biurowej kompleksu Centaurus w Olsztynie, podała spółka. Nowe biuro zacznie działać w I kwartale przyszłego roku. Wynajęcie nowej przestrzeni biurowej odpowiada na potrzeby firmy związane z planowanym wzrostem zatrudnienia - w Olsztynie i Warszawie dostępnych jest ponad 300 ofert pracy.

Grupa Citi głównym najemcą Centaurusa w Olsztynie, chce zwiększyć zatrudnienie
bErFAjLV

"Mimo bezprecedensowej sytuacji, z którą wszystkim nam przyszło się mierzyć, Citibank Europe kontynuuje swoje plany. Jesteśmy organizacją stawiającą na rozwój i szukającą nowych rozwiązań dla klientów. Wierzymy też, że stworzenie optymalnych i inspirujących warunków pracy, a takie możliwości zapewni nasza nowa siedziba, przyczyni się do wygody i satysfakcji naszych pracowników, a tym samym do lepszych wyników biznesowych" - powiedział dyrektor globalnego departamentu parametryzacji instrumentów finansowych Michał Podgórski, cytowany w komunikacie.

Budynek, w którym znajdzie się siedziba Grupy Citi, to pierwszy biurowiec klasy A w Olsztynie. Oprócz budynku biurowego w skład kompleksu wchodzi część mieszkaniowa, hotelowa oraz handlowo-usługowa.

Wynajęcie nowej przestrzeni biurowej ma nie tylko zapewnić najnowocześniejsze warunki pracy dla obecnych 730 pracowników, lecz także odpowiada na potrzeby firmy związane z planowanym wzrostem zatrudnienia. Pomimo pandemii Citibank Europe kontynuuje bowiem procesy rekrutacyjne. Proces rekrutacji jest w pełni przeprowadzany zdalnie, przy wykorzystaniu wewnętrznej technologii Citi Meet. W Olsztynie i Warszawie dostępnych jest ponad 300 ofert pracy skierowanych zarówno do obecnych pracowników w ramach mobilności wewnętrznej, jak i do kandydatów z rynku, podkreślono.

bErFAjLX

"Wszystkie nasze linie biznesowe realizują planowane wcześniej zatrudnienia. W październiku zeszłego roku nawiązaliśmy współpracę z przedstawicielami ratusza w Olsztynie i podczas konferencji ogłosiliśmy nasze plany rozwojowe na lata 2020-2021. Tylko przez ostatnie pół roku zatrudniliśmy ponad 120 osób i jesteśmy na najlepszej drodze, aby do końca 2021 roku podwoić tę liczbę" - podsumował Podgórski.

Citibank Europe dostarcza rozwiązania biznesowe dla klientów i podmiotów Citi w 96 krajach. W polskich biurach firmy w Warszawie i Olsztynie pracuje ponad 4 500 ekspertów, którzy świadczą szeroki zakres usług w ramach operacji, technologii i infrastruktury. Z Polski realizowana jest m.in obsługa bankowości transakcyjnej i rynkowej, przeciwdziałanie praniu pieniędzy czy weryfikacja ryzyka kredytowego.

bErFAjMy
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)