Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Grupa Polsat rozpoczyna oferowanie instalacji PV pod marką Esoleo

1
Podziel się:

Alledo - spółka z Grupy Polsat - rozpoczyna oferowanie instalacji fotowoltaicznych (PV) pod marką Esoleo, podała grupa. Oferta Esoleo będzie dostępna na terenie całej Polski w ponad 1 000 punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Grupa Polsat rozpoczyna oferowanie instalacji PV pod marką Esoleo

"Dzisiaj rozpoczynamy kolejny etap - chcemy 'usłonecznić' Polskę. Wprowadzamy ofertę produkcji własnego prądu ze słońca na masową skalę" - powiedział wiceprezes Cyfrowego Polsatu i Polkomtela Maciej Stec, cytowany w komunikacie.

Oferta Esoleo obejmuje kompleksowe rozwiązanie, w tym: szybki montaż i najwyższej jakości komponenty, ubezpieczenie na 3 lata w cenie, internet LTE od Plusa do monitoringu na 3 lata w cenie, 15 lat wsparcia technicznego, podano także.

Całość inwestycji realizowana jest "pod klucz", łącznie z przygotowaniem za klienta niezbędnych dokumentów oraz zgłoszeniem do sieci energetycznej. W ramach współpracy z Esoleo, klient może też otrzymać kredyt na inwestycję w ramach specjalnych ofert banków.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Akcje Cyfrowego Polsatu są notowane na GPW od 2008 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Skynet
2 lata temu
Głupota. Wszyscy mają cenę x100 % Sam sobie kupiłem , zamontowałem i działa już dwa lata. System off grid. Nie będę dorabiał energetyki !!!