Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
23.10.2020 10:45

Helios z Grupy Agora otworzy kolejny multipleks w Opolu do końca 2020 r.

Helios - spółka zależna Agory - planuje do końca roku otwarcie jeszcze 51. kino sieci Helios w Opolu, poinformował prezes Tomasz Jagiełło. Wczoraj w Galerii Wiślanka w Żorach otwarto 50. kino sieci Helios.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały WP)

"Otwarcie 50. kina to nasz ogromny sukces, szczególnie w obecnej sytuacji. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim codziennie obdarzają nas widzowie, wybierając kina Heliosa. Bardzo się cieszymy, że wciąż rośniemy na polskim rynku kinowym - jeszcze w tym roku planujemy zaprosić kinomanów do 51. Heliosa, tym razem w Opolu. Pomimo wielu ograniczeń związanych z walką z pandemią kina Helios w całej Polsce sprawnie działają, oferując premierowe seanse i różnorodne projekty specjalne" powiedział Jagiełło, cytowany w komunikacie.

Najnowsze, 50. kino Helios zlokalizowane jest w Galerii Wiślanka w Żorach. Obiekt posiada 4 klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, system dźwięku cyfrowego Dolby Digital 5.1 oraz najnowszej generacji projektory Christie i najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D, podsumowano w materiale.

Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, spółki Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz AMS działającej na rynku reklamy zewnętrznej, a także wydawcą "Gazety Wyborczej" i czasopism oraz portali i serwisów internetowych. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego radia Tok FM. Działa na rynku książek, wydawnictw muzycznych i filmowych oraz gastronomicznym.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-10-2020

qwardianJa kupiłem wypasionego 65 calowego Samsunga, żeby nie POdłapać zarazy z Czerskiej..

23-10-2020

KinomanA tak te multipleksy płakały. Ceny pod sufit, brudno, reklamy głośne przez pół seansu. Wspierać małe kameralne kina.

Rozwiń komentarze (2)