Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Immersion stworzył aplikację 'Toyota Land Cruiser 5 Continents Drive' w AR

0
Podziel się:

Immersion stworzył aplikację "Toyota Land Cruiser 5 Continents Drive" dla Toyoty, umożliwiającą przejazd flagowym SUV-em japońskiego producenta w technologii rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality, AR), podała spółka. Immersion Games podtrzymuje, że w II kwartale 2021 roku planuje debiut na rynku NewConnect.

Immersion stworzył aplikację 'Toyota Land Cruiser 5 Continents Drive' w AR

"Nasza autorska aplikacja mobilna 'Toyota Land Cruiser 5 Continents Drive' wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, dzięki której możemy umieścić realistyczny model ekstremalnego terenu - pustyni czy pokrytej śniegiem tundry - na podłodze własnego mieszkania. Następnie przejmujemy kontrolę nad Land Cruiserem i możemy sprawdzić, jak radzi sobie w różnych trudnych warunkach. Możemy także nagrać film lub zrobić zdjęcie komponując rzeczywisty świat z wirtualnym. Działająca na urządzeniach Apple i Android aplikacja dostarcza także informacji na temat historii pojazdu" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Immersion Games Piotr Baczyński, cytowany w komunikacie.

"Toyota Land Cruiser 5 Continents Drive" obecnie jest dostępna w Izraelu, docelowo deweloper planuje jej udostępnienie na inne rynki.

Immersion Games to producent gier VR oraz PC stworzony przez jedno z największych studiów VR na świecie - Immersion. Warszawska grupa Immersion od 2014 opracowuje projekty i produkty w technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, koncentrując się na rynku amerykańskim.

media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)