Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
energetyka
10.12.2019 12:23

innogy rozważa rozszerzenie działania innogy Go! na aglomerację warszawską

innogy Polska rozważa rozszerzenie strefy działania carsharingu na aglomerację warszawską i analizuje możliwość uruchomienia go w innych miastach, poinformował Jakub Jedliński, odpowiedzialny za operacje i rozwój innogy go!

Podziel się
Dodaj komentarz

"Sprawdzamy, jak daleko samochód elektryczny może dojechać z Warszawy na jednym ładowaniu i to jest limit, poza który na pewno nie uda nam się wyjść. Myślimy o aglomeracji wokół Warszawy i prowadzimy już rozmowy w tej sprawie. Myślimy też, żeby spróbować przyczółków w innych miastach, jesteśmy na etapie analizy" - powiedział Jedliński podczas spotkania prasowego.

W planach jest także zmiana sposobu rozliczeń lub zróżnicowanie sposobów rozliczeń, a także pakiety czasowe, testowane już na samochodach dostawczych.

Firma dostrzega rosnące zainteresowanie elektrycznymi samochodami ze strony firm, instytucji i urzędów.

"Pomaga nam ustawa o elektromobilności, która nakłada pewne kwoty i zobowiązuje urzędy do wykorzystywania samochodów elektrycznych. Najprostszym sposobem jest dołączenie floty carsharingowej" - dodał Jedliński.

Największymi firmami należącymi do innogy w Polsce są innogy Polska odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię ok. 1 mln klientów oraz firma innogy Stoen Operator, zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną.

Tagi: energetyka, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz