Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Akcje JSW. Grad liczy na Ślązaków

0
Podziel się:

Rozpoczynają się zapisy na akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej dla inwestorów indywidualnych.

Akcje JSW. Grad liczy na Ślązaków
(kprm.gov.pl)

Rozpoczynają się zapisy na akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej dla inwestorów indywidualnych. Od dziś do 27 czerwca prywatni inwestorzy mogą składać zapisy na akcje prywatyzowanej spółki po cenie maksymalnej ustalonej na poziomie 146 złotych.

Inwestor indywidualny może zapisać się na minimum 5, a maksimum 75 akcji, co oznacza, że jedna osoba może złożyć maksymalnie zapis na akcje za nieco ponad 10 tysięcy złotych.

Minister skarbu Aleksander Grad mówił podczas prezentacji prospektu emisyjnego JSW, że spodziewa się dużego zainteresowania inwestorów tą spółką, zwłaszcza na Górnym Śląsku.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI SZEFA RESORTU SKARBU:

Cena sprzedaży dla inwestorów indywidualnych i osób uprawnionych zostanie ustalona 28 czerwca. Debiut spółki jest planowany na 6 lipca.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/30/t138782.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bgz;to;porazka;grada;pko;bp;i;jsw;uratuja;prywatyzacje,147,0,831635.html) BGŻ to porażka Grada. PKO BP i JSW uratują prywatyzację? Skarb Państwa zamiast miliarda, zarobi na BGŻ 300 mln zł. Taka pomyłka w przypadku ofert JSW i PKO BP będzie znacznie kosztowniejsza.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/189/t83645.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/15;mld;zl;z;prywatyzacji;to;sie;nie;uda,186,0,844986.html) 15 mld zł z prywatyzacji? To się nie uda Resort skarbu ma nikłe szanse by uzyskać w tym roku z prywatyzacji zakładane wpływy. 10 mld zł to maksimum.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t138889.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/akcje;jsw;dzwonia;co;minute;i;pytaja,70,0,839750.html) Akcje JSW: Dzwonią co minutę i pytają Telefon specjalnej infolinii przeżywa oblężenie.Pod tym numerem obecni pracownicy Jastrzębskiej Spółki Węglowej mogą uzyskać informacje o przysługujących im darmowych akcjach firmy.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)