Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Cyfrowy Polsat czeka na uspokojenie się sytuacji na rynkach

0
Podziel się:

Cyfrowy Polsat nie zdecydował jeszcze o terminie oferty publicznej. Decyzja zapadnie po uspokojeniu się sytuacji na rynkach finansowych.

Cyfrowy Polsat czeka na uspokojenie się sytuacji na rynkach

Cyfrowy Polsat, którego prospekt emisyjny został zatwierdzony w środę, nie zdecydował jeszcze o terminie oferty publicznej. Decyzja zapadnie po uspokojeniu się sytuacji na rynkach finansowych - poinformował prezes Cyfrowego Polsatu Dominik Libicki.

"Nie podjęliśmy ostatecznej decyzji co do terminów, w których zostanie przeprowadzona oferta publiczna. Decyzja zapadanie w momencie, gdy sytuacja na rynkach finansowych ustabilizuje się" - powiedział w poniedziałek Libicki.

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła w ubiegłym tygodniu prospekt emisyjny Cyfrowego Polsatu sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii E oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii E i F.

Oferującymi są Centralny Dom Maklerski Pekao i Dom Maklerski Penetrator.

Według wcześniejszych informacji PAP, Cyfrowy Polsat może wejść na giełdę w pierwszym kwartale 2008 roku. Ma to być jedna z największych ofert w historii GPW.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)