Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Eko Export chce wejść na GPW

0
Podziel się:

Spółka Eko Export działająca w branży ‘clean technologies', w ciągu roku zadebiutuje na Giełdzie Papierów Wartościowych, poinformował Wrocławski Dom Maklerski (WDM), który objął akcje firmy w ramach pre-IPO.

Eko Export chce wejść na GPW
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Spółka Eko Export działająca w branży 'clean technologies', w ciągu roku zadebiutuje na Giełdzie Papierów Wartościowych, poinformował Wrocławski Dom Maklerski (WDM), który objął akcje firmy w ramach pre- expression_replaced_2 *

- _ W ramach oferty pre-IPO WDM pozyskał dla spółki dodatkowe finansowanie w wysokości 1,25 mln zł oraz poprzez fundusz private equity Privilege Capital Management S.A. objął w spółce 15,19% akcji. Eko Eksport S.A. w ciągu 12 miesięcy zadebiutuje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie _ - czytamy w komunikacie.

- _ W ramach zakończonego właśnie Pre-IPO spółka pozyskała 1,25 mln zł, w tym 750 tys. zł kapitału od inwestorów i 500 tys. zł pożyczki konwertowanej na akcje od PCM. Konwersja dotychczasowej pożyczki na udziały i zwiększenie zaangażowania w Eko Export to wyraz wiary w tę firmę, a jednocześnie kolejny krok w budowie portfela ciekawych, rozwijających się spółek, gwarantujących ponadprzeciętne stopy zwrotu z inwestycji _ - powiedział prezes Privilege Capital Management Adrian Dzielnicki, cytowany w komunikacie.

Przedmiotem działalności Eko Export jest pozyskiwanie i sprzedaż tzw. mikrosfer, ziaren szlaki powstających w czasie spalania pyłu węglowego, które mają szerokie zastosowanie, jako komponent materiałów stosowanych w budownictwie, przemyśle samochodowym, branży rekreacyjnej, energetyce i technice, branży tworzyw sztucznych oraz branży ceramicznej.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)