Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
izns
01.06.2008 21:04

IZNS chce na GPW

Iławskie Zakłady Naprawy Samochodów (IZNS) planują w czerwcu złożyć w Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny w związku z ofertą publiczną oraz wejściem na GPW.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Iławskie Zakłady Naprawy Samochodów (IZNS) planują w czerwcu złożyć w Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny w związku z ofertą publiczną oraz wejściem na GPW.

- _ Z informacji uzyskanych przez Emitenta od IZNS S.A. wynika, iż w czerwcu bieżącego roku IZNS S.A. planuje złożyć w Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny, w związku z planowaną ofertą publiczną oraz wprowadzeniem akcji do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. _ - podano w komunikacie spółka Blumerang PRE IPO.

IZNS jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, która zajmuje się produkcją, dystrybucją i usługami świadczonymi w branży motoryzacyjnej, w szczególności: produkcją oraz sprzedażą hurtowa i detaliczną części zamiennych i akcesoriów do samochodów ciężarowych oraz autobusów i ciągników, przeprowadzaniem kompleksowych remontów silników do samochodów ciężarowych oraz autobusów i maszyn roboczych.

W 2007 roku grupa IZNS osiągnęła ok. 33 mln zł przychodów ze sprzedaży oraz ok. 1,8 mln zł zysku netto.

W komunikacie podano ponadto, że Blumerang PRE IPO kupił 294.120 akcji IZNS za 241.178,40 zł, tj. 0,82 zł za jedną akcję. Akcje te stanowią 2,0 proc. udziału w kapitale zakładowym i w głosach na WZA tej spółki.

Blumerang PRE IPO, który zadebiutował na NewConnect w połowie grudnia 2007, chce budować portfel dynamicznie rozwijających się spółek i potem wprowadzać na rynek NewConnect lub rynek regulowany. Docelowo w portfelu Blumerang PRE IPO ma się znaleźć kilkadziesiąt spółek.

Tagi: izns, giełda, wiadomości, gospodarka, ipo, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz