Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

MW Trade pozyskało z emisji 16 mln zł

0
Podziel się:

Specjalizująca się w obsłudze finansowej zakładów opieki zdrowotnej, wrocławska spółka MW Trade, zakończyła prywatną ofertę akcji w związku z wejściem na NewConnect i z emisji pozyskała 16,3 mln zł.

MW Trade pozyskało z emisji 16 mln zł

*Specjalizująca się w obsłudze finansowej zakładów opieki zdrowotnej, wrocławska spółka MW Trade, zakończyła prywatną ofertę akcji w związku z wejściem na NewConnect i z emisji pozyskała 16,3 mln zł. *

MW Trade zamierza zadebiutować na NewConnect na przełomie września i października, a w pierwszym kwartale 2008 roku planuje się przenieść na rynek regulowany.

Wcześniej spółka informowała, że środki z nowej emisji zamierza przeznaczyć na rozbudowę portfela wierzytelności.

MW Trade jest instytucją finansową specjalizująca się w świadczeniu usług dla sektora publicznej służby zdrowia. Jej podstawowym obszarem działalności jest finansowanie wierzytelności wobec zakładów opieki zdrowotnej.

W 2006 roku zysk netto MW Trade był ponad trzynastokrotnie wyższy niż w 2005 roku i wyniósł 1,7 mln zł. Przychody spółki w 2006 r. wyniosły 3,6 mln zł, w porównaniu do 1,1 mln zł w 2005 r. Prognozy spółki zakładają zwiększenie zysku netto do końca 2009 roku do 10 mln zł .

Spółkę MW Trade wprowadzi na NewConnect Wrocławski Dom Maklerski
SA.

giełda
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)