Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
15.01.2020 08:21

J.W. Construction zaoferował drewniane domy w Villa Campina k/Warszawy

J.W. Construction Holding uruchomił sprzedaż i budowę pierwszych 13 drewnianych domów szeregowych w osiedlu Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Piętrowe domy o powierzchni 108 m2 staną wzdłuż ul. Storczykowej, na działkach o wielkości od 340 do 530 m2. Będą miały salon z jadalnią, kuchnię, trzy sypialnie i dwie łazienki. Bezpośrednio z domu będzie można przejść do garażu. Powstaną w należącej do dewelopera fabryce w Tłuszczu, przy użyciu najnowocześniejszych programów komputerowych wspierających proces projektowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii modułowej, domy będzie można zbudować szybciej niż murowane, bo tylko 10% prac odbędzie się w miejscu, gdzie mają stanąć. Do ich budowy zostaną użyte materiały z naturalnych surowców" - czytamy w komunikacie.

Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się za rok, podano także.

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci hoteli oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH jest notowany na GPW od 2007 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-01-2020

XyzTo już było, domy dla powodzian - rozpadajce się. Domy na chmiczowce można się upewnić, co się z nimi stało.

15-01-2020

FhjA co jak zacznie kornik jeść . To co udziela gwarancji ??

Rozwiń komentarze (2)