Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

KNF wyraziła zgodę na wycofanie akcji Baltony z obrotu na GPW 15 VII 

0
Podziel się

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wyraziła zgodę na wycofanie akcji Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Baltona z obrotu na rynku regulowanym z dniem 15 lipca 2020 r., podała spółka.

KNF wyraziła zgodę na wycofanie akcji Baltony z obrotu na GPW 15 VII 
bEpwVqOd

"30 czerwca 2020 r. spółka powzięła informację o wyrażeniu przez Komisję Nadzoru Finansowego na posiedzeniu w dniu 29 czerwca 2020 r. decyzji w sprawie wyrażenia zgody na wycofanie 11 239177 zdematerializowanych akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym z dniem 15 lipca 2020 r." - czytamy w komunikacie.

W powyższej decyzji wskazano 15 lipca 2020 r. jako termin, po upływie którego nastąpi wycofanie akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. W wykonaniu decyzji spółka zamierza niezwłocznie złożyć stosowny wniosek do GPW w sprawie wycofania wszystkich akcji wyemitowanych przez spółkę z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW, podano także.

25 maja akcjonariusze Baltony zdecydowali o wycofaniu akcji z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

bEpwVqOf

Zarząd GPW zawiesił obrót akcjami PHZ Baltona od 1 kwietnia br.

15 października ub. r. PPL ogłosiło wezwanie na 11 256 577 akcji PHZ Baltona, stanowiących 100% kapitału zakładowego i głosów na walnym zgromadzeniu.

Grupa kapitałowa Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona zajmuje się sprzedażą towarów w sklepach wolnocłowych zlokalizowanych przede wszystkim w portach lotniczych oraz na przejściach granicznych. Od 2012 r. Baltona jest notowana na rynku głównym GPW.

bEpwVqOG
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)