Trwa ładowanie...
bDXQXEbp

Notowania

APE Status procedur odwoławczych dotyczących przetargu na dostawę systemów zasilania bezprzerwowego dla bloków energetycznych elektrowni atomowej "Akkuyu".

Zarząd APS Energia S.A. (Spółka, Emitent) informuje o powzięciu informacji, iż w trakcie dzisiejszego posiedzenia Komitetu Arbitrażowego АО "Koncern Rosenergoatom", rozstrzygającego skargi odnoszące się do wyników przetargu zorganizowanego przez AO "Koncern Tytan-2" na dostawę systemów zasilania bezprzerwowego dla bloków energetycznych elektrowni atomowej "Akkuyu", o którym Emitent informował w raporcie bieżącym nr 15/2020 z dnia 8 czerwca 2020 r., zapadła decyzja o odsunięciu od dalszego postępowania kilku uczestników konkursu, w tym APS Energia S.A.
Zgodnie z obowiązującymi regułami oferentom, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia przysługuje procedura odwoławcza, z której Spółka skorzysta. O najistotniejszych zmianach w zakresie udziału Emitenta w postępowaniu przetargowym Emitent powiadomi w formie odrębnego raportu bieżącego.

Inne komunikaty

bDXQXEbX