Trwa ładowanie...
bFdYwQiJ
Notowania
ZREMB: strona spółki
30.11.2021, 10:45

ZRE Otrzymanie zamówienia na zaprojektowanie i wykonanie specjalistyczne kontenera do przewożenia i składowania elementów używanych do badania dna morskiego.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. z siedzibą w Chojnicach ("Emitent", "Spółka"), informuje, że w dniu 30 listopada 2021 roku otrzymał od podmiotu z branży Oil & Gas, działającego na rynku norweskim, specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań inżynieryjnych dla tej branży zamówienie na zaprojektowanie i wykonanie specjalistycznego kontenera do przewożenia i składowania elementów używanych do badania dna morskiego na dużych głębokościach celem późniejszego wykonywania próbnych odwiertów.
Wartość zamówienia wynosi około 881.382,32 zł. Termin realizacji zamówienia ustalono na przełom marca i kwietnia 2022 roku. Realizacja zamówienia nie przewiduje możliwość dochodzenia kar umownych. Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nim związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień. Informacja o zamówieniach została uznana za istotną dla Emitenta, ze względu na otrzymanie zamówienia od nowego Klienta, a także ze względu na możliwe perspektywy dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień.

Inne komunikaty

bFdYwQjr