Trwa ładowanie...
Notowania
YARRL: strona spółki
8.05.2025, 8:31

YRL Podpisanie umowy ramowej z Centrum e-Zdrowia z siedzibą w Warszawie na określenie warunków dotyczących zamówień na świadczenie usług z zakresu wsparcia informatycznego.

Zarząd yarrl S.A. dalej: Emitent_ podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 07.05.2025 r. Emitent podpisał umowę ramową pomiędzy Centrum e-Zdrowia z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Dubois 5 A, 00-184 Warszawa, jako: "Zamawiający", a yarrl S.A. dalej jako: "Wykonawca" lub "Emitent", której przedmiotem jest określenie warunków dotyczących zamówień na świadczenie usług z zakresu wsparcia informatycznego Centrum e-Zdrowia – obszar zamówienia: Rozwój Aplikacji/Development.
Umowa ramowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 7 pkt 26 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Centrum e-Zdrowia podpisuje również analogiczne umowy ramowe z innymi wykonawcami, którym także mogą być udzielane zamówienia wykonawcze, w miarę istniejących potrzeb Zamawiającego. Łączna maksymalna wartość Umowy Ramowej stanowiąca górny limit wynagrodzenia z tytułu realizacji Umów Wykonawczych, uwzględniająca wszelkie koszty związane z realizacją wszystkich Umów Wykonawczych zawartych przez Zamawiającego w wyniku realizacji Umowy Ramowej oraz wynikające z przepisów prawa, wynosi: 186 735 000,00 zł brutto (słownie złotych: sto osiemdziesiąt sześć milionów siedemset trzydzieści pięć tysięcy 00/100). Umowa została zawarta na czas 36 miesięcy od daty jej zawarcia lub do wyczerpania wskazanej kwoty, jeśli zdarzenie to nastąpi wcześniej. Pozostałe warunki realizacji Umowy Ramowej, w tym w zakresie odpowiedzialności Emitenta z tytułu jej realizacji, jak również możliwości jej wypowiedzenia lub odstąpienia od niej nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Inne komunikaty

DataTytułKursZmiana
2025-12-04
YRL Uzupełnienie raportu bieżącego nr 20/2025 z dnia 2 grudnia 2025 r.
6,96
-2,30
2025-12-03
YRL Podpisanie umowy akcjonariuszy z Upcom Group Ltd z siedzibą na Cyprze, której przedmiotem jest określenie zasad realizacji transakcji kapitałowej, której celem jest połączenie potencjału yarrl S.A. i Upcom Holdings Ltd (wraz z jej spółkami zależnymi)
6,76
+2,96
2025-12-02
YRL Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki
6,54
+3,36
2025-11-27
YRL QSr 3/2025: formularz "rozszerzonego" skonsolidowanego raportu kwartalnego
7,34
0,00
2025-10-30
YRL Podpisanie umowy o świadczenie usług z InPost Technology S.à r.l. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oddział w Polsce z siedzibą w Krakowie, której przedmiotem jest określenie zasad, warunków i kosztów realizacji usług związanych z wdrożeniem Genesys Cloud CX.
7,64
0,00
2025-10-15
YRL Podpisanie umowy ramowej ze Skarbem Państwa - Centrum Informatyki Resortu Finansów z siedzibą w Radomiu na określenie warunków udzielania i realizacji Zamówień Wykonawczych na realizację prac związanych z wytwarzaniem lub wdrażaniem lub utrzymywaniem systemów informatycznych.
7,06
0,00
2025-09-25
YRL PSr /: formularz "rozszerzonego" skonsolidowanego raportu półrocznego
8,28
+0,97
2025-09-12
YRL Podpisanie listu intencyjnego dotyczącego wypracowania warunków transakcji polegającej na zakupie 100% udziałów w UPCOM Holdings Ltd.
8,10
0,00
2025-06-30
YRL Podpisanie umowy ramowej z Centrum e-Zdrowia z siedzibą w Warszawie na określenie warunków dotyczących zamówień na świadczenie usług z zakresu wsparcia informatycznego.
7,60
0,00
2025-06-05
YRL Zawarcie ugody sądowej przez spółkę zależną Lockus K2
7,80
-1,79