Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mercor uruchomił specjalistyczny sklep internetowy, chce rozszerzać jego ofertę

0
Podziel się

Mercor uruchomił nowy kanał sprzedaży - specjalistyczny sklep internetowy w modelu B2B, pod adresem www.mcrsklep.pl, początkowo dla klientów na rynku polskim, podała spółka. W pierwszym etapie w sprzedaży online dostępne są produkty pionu zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji budowlanych, m.in. systemy do zabezpieczania przejść instalacyjnych i dylatacji, farby pęczniejące, natryski oraz inne systemy zabezpieczeń konstrukcji. Mercor planuje rozszerzanie oferty sklepu, m.in. o elementy systemów wentylacji pożarowej i oddymiania grawitacyjnego.

Mercor uruchomił specjalistyczny sklep internetowy, chce rozszerzać jego ofertę
bEpGOfnV

Sklep online ma na celu wsparcie i jednoczesne przyspieszenie sprzedaży wybranych produktów przeciwpożarowych. Platforma umożliwia szybkie i efektywne zakupy w dogodnym czasie, miejscu i przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia. Dodatkowym wsparciem dla odbiorców biznesowych pozostają zespoły handlowe Mercor, szczególnie pomocne w przypadku niestandardowych zamówień, indywidualnego doradztwa produktowego, podano.

"Stworzyliśmy sklep internetowy, który wesprze naszą sprzedaż początkowo w Polsce, ale docelowo myślimy o rozwijaniu platformy e-commerce na rynkach zagranicznych. Pracowaliśmy nad projektem już od pewnego czasu, obserwując stale zmieniający się rynek, rosnącą potrzebę mobilności naszych odbiorców z sektora B2B. Bazowaliśmy na pozytywnych doświadczeniach - jeśli chodzi o sprzedaż internetową - zagranicznych spółek z Grupy Mercor. Wiele systemów przeciwpożarowych gotowych do zamontowania i zastosowania może być kupowanych samodzielnie np. przez kierowników budów, inżynierów. Dodatkowo uruchomienie sklepu w obecnej sytuacji rynkowej umożliwia zakup produktu bez wychodzenia z domu, poza standardowymi godzinami pracy biur handlowych" - powiedziała dyrektor ds. marketingu i PR Mercor Aleksandra Gierjatowicz, cytowana w komunikacie.

Grupa Mercor celuje w ugruntowanie pozycji lidera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz umacnianie swojej pozycji jednego z głównych europejskich graczy na rynku biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

bEpGOfoy
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)