Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

MLP Group ustaliło cenę emisyjną akcji serii D na 69 zł po ABB

0
Podziel się:

MLP Group po zakończeniu procesu przyspieszonego budowania księgi popytu (ABB) na akcje serii D ustaliło, że cena emisyjna akcji wynosi 69 zł za sztukę, podała spółka.

MLP Group ustaliło cenę emisyjną akcji serii D na 69 zł po ABB
(money.pl)

"Spółka złoży: inwestorom (innym niż Israel Land Development Company [...], ILDC) oferty objęcia obejmujące łącznie 1 032 097 akcji serii D; oraz ILDC ofertę objęcia łącznie 574 903 akcji Serii D" - czytamy w komunikacie.

Wczoraj MLP Group rozpoczęło proces budowania księgi popytu w ramach oferty w trybie subskrypcji prywatnej 1,65 mln nowych akcji serii D.

Spółka przewidywała, że umowy objęcia akcji serii D zostaną zawarte przez inwestorów do 26 października 2020 r., a wpłaty wkładów pieniężnych za akcje serii D zostaną dokonane w terminach wskazanych w umowach objęcia tych akcji, tj. nie później niż do 26 października 2020 r.

Jednocześnie spółka poinformowała, że Israel Land Development Company (ILDC) zadeklarowała, iż niezależnie od akcji ofertowanych w ofercie nowych akcji, obejmie akcje serii D w liczbie, która zapewni ILDC zachowanie dotychczasowego udziału ekonomicznego w kapitale MLP Group.

W połowie października MLP Group podjęła uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego spółki w drodze emisji akcji serii D w liczbie nie większej niż 1,65 mln na podstawie upoważnienia zawartego w statucie spółki (kapitał docelowy) z jednoczesnym pozbawieniem dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru.

MLP Group jest deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 140 mln zł w 2019 r.

budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)