Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mostostal Zabrze ma kolejną umowę z Alstom Transport, wartą 2,4 mln euro netto

0
Podziel się

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe, spółka zależna Mostostalu Zabrze, przyjęła kolejne zamówienie od Alstom Transport na dostawę konstrukcji stalowych wózków do metra w ramach projektu "Barcelona Linia nr 1" złożone w ramach umowy ramowej, o wartości 2,4 mln euro netto.

Mostostal Zabrze ma kolejną umowę z Alstom Transport, wartą 2,4 mln euro netto
bCYKRgol

"Zamówienie będzie realizowane w okresie od stycznia 2021 r. do marca 2022 r. Warunki realizacji zamówienia nie odbiegają od warunków rynkowych i typowych dla realizowanych przez MZKP projektów" - czytamy w komunikacie.

Łączna wartość wszystkich pojedynczych zamówień pozyskanych w ramach umowy ramowej do realizacji w bieżącym roku i latach kolejnych, wraz z zamówieniem, o którym mowa powyżej, wynosi 18,6 mln euro netto, podano także.

Mostostal Zabrze realizuje inwestycje budowlane dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego, hutniczego, motoryzacyjnego, energetyki, budownictwa związanego z ochroną środowiska, obiektami użyteczności publicznej oraz infrastrukturą komunikacyjną. Produkuje i zajmuje się montażem konstrukcji stalowych oraz wykonuje specjalistyczne prace montażowe w sektorze energetycznym. W 2019 r. miał 601,4 mln zł skonsolidowanych przychodów.

bCYKRgoO
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)