Notowania

newconnect
27.04.2012 09:02

Guardier SA zadebiutowała na NewConnect

26 kwietnia 2012 r. na rynku NewConnect odbyło się pierwsze notowanie spółki Guardier. Jest to 375. spółka notowana oraz 27. debiut w tym roku na alternatywnym rynku akcji GPW.

Podziel się
Dodaj komentarz

Działalność Emitenta jest w głównej mierze skoncentrowana na tworzeniu oprogramowania dedykowanego komputerom oraz urządzeniom mobilnym. Spółka tworzy oraz implementuje rozwiązania, które mają na celu zwiększanie bezpieczeństwa oraz efektywności procesów przeprowadzanych w przedsiębiorstwach. Podstawowa działalność Emitenta przejawia się w następujących obszarach:

  1. Tworzenie oprogramowania oraz wdrażanie systemów informatycznych dla Autoryzowanych Doradców. W ramach oferty stworzonej dla Autoryzowanych Doradców Spółka oferuje: a) Program służący do zarządzania ofertą prywatną; b) Wdrażanie odpowiedniej do potrzeb podmiotu aplikacji CRM (Customer Relationship Management –oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami); c) Usługi typu helpdesk IT (pomoc w zakresie eksploatacji komputerów); d) Rozwiązania sieciowe (zakup i konfiguracja serwerów, konserwacja sieci); e) Dedykowane programy wynikające z bieżących potrzeb AD (w praktyce oznacza to dowolny program).
  1. mycenturio.com - skaner stron WWW; Skaner stron www pozwala na nieustanny monitoring stron internetowych raportując, czy witryna działa we właściwy sposób. Aplikacja stworzona przez Guardier S.A. wykonuje szereg operacji, weryfikujących bezpieczeństwo oraz aktualny status strony, alarmując o zagrożeniach.
  1. PhoneReport; Program przeznaczony dla telefonów, które mają zainstalowany system Android jest aplikacją stworzoną do raportowania o aktualnym stanie telefonu komórkowego

opracowanie: www.newconnect.info na podstawie www.newconnect.pl

Tagi: newconnect
Źródło:
NewConnect.info
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz