Notowania

mbr
22.12.2011 10:51

Mo-BRUK chce przejść na główny parkiet GPW

Mo-BRUK, notowana na NewConnect spółka z sektora gospodarki odpadami i produkcji paliw alternatywnych, złożyła prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego. Debiut na rynku głównym GPW planowany jest na I kw. 2012 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ Spółka ubiega się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym GPW 356 018 akcji zwykłych na okaziciela serii C, które są obecnie przedmiotem obrotu na rynku New Connect _ - czytamy w komunikacie.

Spółka zaznaczyła, że przejściu na główny parkiet nie będzie towarzyszyła oferta publiczna, środki konieczne do zrealizowania zamierzonych inwestycji spółka pozyskała m.in. podczas przeprowadzonej w listopadzie emisji obligacji. Mo-BRUK uplasował papiery dłużne o wartości nominalnej 50 mln zł. W procesie przejścia na rynek regulowany doradza Grant Thornton.

_ Nie debiutujemy po to, by pozyskać kapitał. Nasza obecna sytuacja finansowa umożliwia realizację założonych zadań i inwestycji. Liczymy, że do 2014 r. przyczynią się one do dynamicznego wzrostu wyników finansowych spółki. Przypomnę, że w ciągu ostatnich czterech lat przychody ze sprzedaży wzrosły w spółce o 180 proc. - _powiedział wiceprezes Mo-BRUK Wiktor Mokrzycki.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: mbr, giełda, wiadomości, gospodarka, newconnect, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz