Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

MW Trade ma umowę z Profarmem

0
Podziel się:

MW Trade S.A. poinformowała o podpisaniu znaczącej umowy na obsługę wierzytelności z Przedsiębiorstwem Farmaceutyczno-Chemicznym PROFARM Sp. z o.o. Wartość nominalna wierzytelności, które obsłuży MW Trade to ponad 5,5 mln zł.

MW Trade ma umowę z Profarmem
(PAP/ Jacek Bednarczuyk)

"To drugi tej wysokości kontrakt podpisany w ciągu ostatnich kilku dni, a jednocześnie drugi o istotnej wartości dla wyników finansowych MW Trade. W rozmowach z potencjalnymi klientami już czujemy, jak istotnym wydarzeniem był niedawny debiut na NewConnect. Status spółki publicznej przekłada się na większe zaufanie kontrahentów, a środki pozyskane z rynku publicznego pozwalają na istotne zwiększenie możliwości operacyjnych, czyli zwiększenie możliwości pozyskiwania i finansowania nowych kontraktów restrukturyzacji wierzytelności służby zdrowia". - mówi Rafał Wasilewski, Prezes Zarządu MW Trade S.A.

"Powinno się to przełożyć na podpisywanie kolejnych wysokorentownych kontraktów, dzięki czemu możemy założyć skokowy wzrost przychodów i zysku netto w 2008 roku odpowiednio do poziomu: 10,2 mln zł i 5,5 mln zł." -dodał.

MW Trade SA zadebiutowało na rynku NewConnect 28 września 2007 roku. Spółka pozyskała w ofercie prywatnej 16,3 mln zł, które przeznaczy na budowę oddziałów terenowych oraz zwiększenie możliwości operacyjnych.

Na pierwszy kwartał 2008 roku zaplanowana jest publiczna oferta akcji MW Trade SA i wejście spółki na rynek regulowany. Oferującym akcje będzie Wrocławski Dom Maklerski S.A.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)