Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Oferta Izostalu na 45,9 mln zł netto wybrana w przetargu Gaz-Systemu

0
Podziel się

Oferta Izostalu - spółki zależnej Stalprofilu - warta 45,9 mln zł netto (56,5 mln zł brutto) została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Gaz-Systemu na dostawy izolowanych rur stalowych DN700 dla gazociągu Polska - Litwa (odcinek południowy, zamówienie 3) o długości około 63 km, podała spółka.

Oferta Izostalu na 45,9 mln zł netto wybrana w przetargu Gaz-Systemu
(Pixabay.com)
bErNGjlx

"Specyfikacja istotnych warunków zamówienia przewiduje realizację dostaw w terminie od 1 października 2020 roku do 30 kwietnia 2021 roku" - czytamy w komunikacie.

Umowa zawarta w wyniku przetargu stanowić będzie umowę częściową w ramach zawartej umowy ramowej, podano także.

W połowie sierpnia 2019 r. Izostal zawarł umowę ramową z Gaz-Systemem w zakresie dostaw rur o długości całkowitej około 1 707 km dla zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gaz-System - części nr 1, 2, 3 oraz 4. Umowa ramowa została zawarta na 8 lat, a jej łączna maksymalna wartość netto to 2 793,16 mln zł.

bErNGjlz

Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r.

Gaz-System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego oraz zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce.

bErNGjma
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)