Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Oponeo.pl:Przychody Rotopino.pl wzrosły wstępnie o 35% r/r do 88,6 mln zł w 2020

0
Podziel się:

Warszawa, 14.01.2021 (ISBnews) - Wstępna wielkość przychodów ze sprzedaży netto osiągniętych przez Rotopino.pl - spółkę zależną Oponeo.pl - w 2020 roku wyniosła 88,61 mln zł, co oznacza wzrost o 35% r/r, podało Oponeo.pl.

Oponeo.pl:Przychody Rotopino.pl wzrosły wstępnie o 35% r/r do 88,6 mln zł w 2020

"Podstawowym czynnikiem, który wpłynął na wielkość przychodów uzyskanych przez Rotopino.pl w 2020 roku był wzrost liczby zamówień wynikający ze wzmacniania pozycji na rynku i sprzyjających trendów społecznych wpływających na dynamiczny rozwój segmentu e-commerce" - czytamy w komunikacie.

Oponeo.pl sfinalizowało przejęcie Rotopino.pl od TIM za 35 mln zł pod koniec 2020 roku.

Rotopino.pl podaje na swojej stronie internetowej, że jest liderem w internetowej sprzedaży szerokiej oferty narzędzi dla profesjonalistów, a także majsterkowiczów w Polsce. Poza krajem, społka realizje sprzedaż również w krajach Unii Europejskiej takich jak: Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Holandia.

Grupa Oponeo.pl, z siedzibą w Bydgoszczy, jest liderem internetowej sprzedaży opon w Polsce, działającym w kilkunastu krajach Europy. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 962 mln zł w 2019 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)