Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Orange Polska skupi się w IV kw. m.in. na pracach nad aktualizacją strategii

0
Podziel się

Orange Polska w ostatnim kwartale br. skupi się między innymi na pracach nad planami na 2021 r. i aktualizacją strategii, przewidzianą do przedstawienia w II kw. 2021 r., podała spółka.

Orange Polska skupi się w IV kw. m.in. na pracach nad aktualizacją strategii
bDmJsdUB

"W IV kw. szczególna uwaga zwrócona na:

- szczyt sezonu handlowego

- pasmo C i regulacje w obszarze cyberbezpieczeństwa

bDmJsdUD

- prace nad planami na 2021 i aktualizacją strategii (komunikowanej w II kw. 2021)" - czytamy w prezentacji nt. wyników za III kw.

Spółka podała też, że uważnie monitoruje wpływ pandemii na biznes, zwłaszcza na sytuację ekonomiczną powodującą niepewność głównie na rynku biznesowym (ICT, zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne, roaming, ryzyko złych długów) i w zbywaniu nieruchomości.

"Projekt FiberCo jest w toku. Projekt jest na wczesnym etapie (memoranda inwestycyjne w obiegu) z planowanym zakończeniem w 2021 r.)" - czytamy także w prezentacji.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

bDmJsdUJ
bDmJsdVe
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(0)