Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Panattoni nabyło działkę na warszawskim Annopolu pod City Logistics Warsaw IV

1
Podziel się

Panattoni kupiło działkę o powierzchni 8,2 ha na warszawskim Annopolu, podała spółka. Deweloper zrealizuje tu City Logistics Warsaw IV, które zajmie ok. 40 000 m2. City Logistics Warsaw IV to szósta realizacja w ramach koncepcji City Logistics w Warszawie.

Panattoni nabyło działkę na warszawskim Annopolu pod City Logistics Warsaw IV
bDISLtDV

"Umiejscowienie naszej nowej inwestycji na Annopolu wiąże się z szeregiem korzyści. Po pierwsze, to doskonała baza dla najemców, dzięki bezpośredniemu połączeniu z Białymstokiem i Poznaniem czy dalej z Niemcami. Po drugie, obiekt będzie doskonale skomunikowany z resztą miasta, co zagwarantuje dostęp do pracowników. Połączenia tramwajowe oraz nieodległa stacja metra Bródno pozwolą na sprawne dotarcie z niemal każdej części stolicy. Nie można również zapominać, że Annopol to historyczna tkanka przemysłowa Warszawy, a lokalizacja nie wchodzi w konflikt z zabudową mieszkalną. Wszystko to tworzy doskonały klimat do prowadzenia działalności w ramach City Logistics Warsaw IV" - powiedział managing director z Panattoni Marek Dobrzycki, cytowany w komunikacie.

City Logistics Warsaw IV to szósta inwestycja w obszarze City Logistics w stolicy. Poza Warszawą wciąż rozwijane są projekty we Wrocławiu, w Katowicach, Łodzi czy Poznaniu - obecnie deweloper dostarczył ok. 200 000 m2 powierzchni w ramach miejskiej logistyki, będąc w trakcie budowy kolejnych 100 000 m2.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.

bDISLtEy
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
KOMENTARZE
(1)
Pol
miesiąc temu
A na zdjęciu ro Annopol czy jednak Dubaj?