Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Panattoni rozpoczął budowę Panattoni Park Warsaw South Janki o pow. 70,5 tys. m2

0
Podziel się:

Warszawa, 15.04.2019 (ISBnews) - Panattoni Europe rozpoczął budowę Panattoni Park Warsaw South Janki. Centrum dystrybucyjne o planowanej powierzchni 70,5 tys. m2 ma już pierwszego najemcę - Rohlig Suus Logistics, który zajmie 48,5 tys. m2, podała spółka.

Panattoni rozpoczął budowę Panattoni Park Warsaw South Janki o pow. 70,5 tys. m2

Park będzie oferował również moduły typu Small Business Units o minimalnej powierzchni 900 m2. Planowana finalizacja inwestycji przypada na IV kwartał 2019 r., podano także.

Nowa inwestycja to dwa budynki (ok. 55 tys. m2 i 20 tys. m2), z czego pierwszy wynajęty został przez Rohlig Suus Logistics. Dzięki rozpoczętej realizacji, Panattoni Europe posiada 127,5 tys. m2 w budowie w Warszawie i okolicach.

Panattoni Park Warsaw South Janki to centrum logistyczne zlokalizowane tuż przy Węźle Janki, który łączy drogę ekspresową S8 z DK7, a także nieopodal S2, wchodzącej w skład Południowej Obwodnicy Warszawy. Jest to jeden z najważniejszych punktów transportowych regionu warszawskiego.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)