Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
14.08.2019 10:50

Panattoni rozpocznie we IX budowę Panattoni Park Bydgoszcz II o pow. 40 tys. m2

Panattoni Europe rozpocznie budowę Panattoni Park Bydgoszcz II o powierzchni ok. 40 000 m2, podała spółka. Inwestycja będzie otwarta dla nowych najemców w I kwartale 2020 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce o ponadprzeciętnym poziomie przedsiębiorczości - świadczy o tym obecność znaczących zagranicznych i krajowych inwestorów w regionie, licznych inwestycji infrastrukturalnych, a także prężnie działającej Pomorskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej. Dodatkowo, miasto jest położone w trójkącie między Warszawą, Poznaniem i Trójmiastem, zapewniając doskonałą lokalizację dla rozwoju rynku magazynowego" - powiedziała managing director Panattoni Europe Dorota Jagodzińska, cytowana w komunikacie.

Deweloper dostarczył w regionie kujawsko-pomorskim 160 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej. Na rynek trafiły dwa własne centra dystrybucyjne Panattoni w Bydgoszczy i w Toruniu oraz dwa obiekty realizowane na specjalne zamówienie najemców: BTS Kaufland i BTS Carrefour Polska. W realizacji jest kolejna inwestycja - Panattoni Park Toruń II, a teraz deweloper zadecydował o utworzeniu Panttoni Park Bydgoszcz II, podano także.

"Panattoni Park Bydgoszcz II to nowoczesne centrum o charakterze produkcyjno-magazynowym, które składa się z jednego obiektu o łącznej powierzchni ponad 40 000 m2. Charakteryzuje się on możliwością elastycznego kształtowania modułów. Dzięki temu inwestycja jest w stanie zaspokoić wymagania klientów z różnych branż - od składowania po lekką produkcję. Centrum powstało w zgodzie z najwyższymi standardami powierzchni magazynowych klasy A. Panattoni Park Bydgoszcz II zlokalizowany zostanie zaledwie 3 km od obwodnicy miasta i od drogi krajowej nr 80 oraz 9 km od węzła z drogą ekspresową S10" - czytamy dalej.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-08-2019

ZuziaPan Antoni?Ten pan Antoni?

Rozwiń komentarze (1)