Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
04.03.2020 15:45

PERN wybrał wykonawcę dwóch zbiorników paliwowych po 32 tys. m3 w Dębogórzu

Warszawa, 04.03.2020 (ISBnews) - PERN wybrał ofertę konsorcjum w składzie: Aldesa Construcciones Polska (lider), Aldesa Construcciones (partner) i Mekro (partner) do realizacji dwóch zbiorników magazynowych po 32 tys. m3 każdy na terenie bazy w Dębogórzu, podała spółka. Tym samym cały II etap rozbudowy pojemności magazynowych na paliwa, realizowany przez PERN, wszedł w fazę realizacji.

Podziel się
Dodaj komentarz

W ramach tego etapu już teraz powstaje zbiornik o pojemności 32 tys. m3 w bazie paliw w Koluszkach. Zostały zawarte umowy z wykonawcami zbiorników w bazach w Boronowie, Rejowcu, Emilianowie i Małaszewiczach. PERN planuje zakończenie tego etapu rozbudowy pojemności w połowie 2021 roku, poinformowano.

II etap rozbudowy pojemności zwiększy pojemność baz paliwowych PERN łącznie o 222 tys. m3, czyli o około 12%, przypomniano również.

Do realizacji dwóch zbiorników w Dębogórzu została wybrana oferta złożona przez konsorcjum w składzie: Aldesa Construcciones Polska (lider), Aldesa Construcciones (partner) oraz Mekro (partner). Konsorcjum zaoferowało najniższą cenę ofertową za zrealizowanie projektu oraz najkrótszy termin jego realizacji, zaznaczono.

PERN to krajowy lider logistyki naftowej i wiodący podmiot w zakresie magazynowania ropy naftowej i paliw płynnych oraz transportu rurociągowego ropy naftowej i paliw. Przychody spółki wyniosły 1,38 mld zł w 2018 roku.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, chemia, farmacja, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz